darmowy liczniki

Demakijaż. Czym najlepiej go wykonać?

Codziennie robimy sobie coraz to piękniejszy makijaż, niestety nie na wieczność. Wieczorem trzeba pozbyć się go z naszych pięknych buziek.
I tu pojawia się pytanie... jak? W drogeriach mamy pełno rożnych produktów. Od mleczka, toników czy płynów micelarnych po chusteczki do demakijażu. Każdy z tych produktów ma coś innego w swoim składzie. Mleczko z witaminami, płyn micelarny z olejkami a chusteczki delikatne lub antyalergiczne. Przez dłuższy czas zastanawiałam się co jest dla mnie najlepsze. Używałam i tego i tego jednak wole chusteczki. Jedną mogę zmyć cały makijaż, natomiast używając płynu musiałam użyć około 10 wacików higienicznych. Po za tym uważam, że chusteczki robią to dokładniej i nie podrażniają mi skóry. Żeby wybrać swój ulubiony sposób najlepiej jest sprawdzić wszystkie. Pamiętaj też, żeby sprawdzić skład produktu, być może jesteś na któryś uczulona.

Woda Różana z Bielendy do cery wrażliwej to formuła micelarna 3 w 1. Oczyszcza, usuwa makijaż i łagodzi. Zawiera kwas hialuronowy, wodę różaną, kompleks  ANTI-OX i ANTI-POLLUTION. Jest delikatny dla wrażliwych oczu. Pięknie pachnie i kosztuje około 12 zł (teraz na promocji w Rossmannie.

Chusteczki do demakijażu Cleanic oczyszczenie i łagodzenie z płynem micelarnym doskonale oczyszczają i pielęgnują i chronią skórę wrażliwą. Usuwa nawet wodoodporny makijaż. Kosztują około 5 zł.

Koniecznie daj znać czego Ty używasz!

Pozdrawiam ❤️


blog comments powered by Disqus